5 lat na 5 zobowiązań

5 lat na 5 zobowiązań. Poseł Sylwester Tułajew przedstawił swoje postulaty dla piątego okręgu wyborczego w Lublinie. Tak zwana “piątka Tułajewa” obejmuje m.in. nową szkołę na Ponikwodzie, remont kilku ulic a także skwer na Felnie i ma zostać zrealizowana w trakcie pierwszej kadencji, jeśli kandydat z ramienia Prawa i Sprawiedliwości wygra w walce o fotel prezydenta miasta.

-Są to bardzo ważne postulaty, na które wielokrotnie zwracali uwagę mieszkańcy – mówi Sylwester Tułajew

Przetarg na remont ul. Kalinowszczyzna został ogłoszony jeszcze w ubiegłym tygodniu. Sylwester Tułajew uważa jednak, że są to działania pozorowane przez jego rywala Krzysztofa Żuka.

-Odnoszę wrażenie, że ktoś wprowadza w błąd pana kandydata i że nie zna on Kalinowszczyzny, która w ostatnim czasie zmieniła się diametralnie – odpowiada Adam Osiński, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Kalinowszczyzna

Remont ul. Kalinowszczyzna ma kosztować 13,8 mln zł. Prace obejmą całkowitą wymianę konstrukcji jezdni. Odnowiona 1200 metrowa jezdnia ma mieć po jednym pasie ruchu w każdą stronę. Początek remontu planowany jest jeszcze w tym roku i ma potrwać dwa lata.

20180910_131745(0).jpg

EK