Alma we współpracy z French Montaną!

Wschodząca gwiazda fińskiego popu – ALMA prezentuje swój kolejny hit – „Phases” feat. French Montana! Za znakomitym brzmieniem „Phases” stoi Charlie Handsome współpracujący poprzednio m.in. z Drakiem i Mac Millerem. Utwór został napisany przez ALMĘ i jej przyjaciół – Charli XCXoraz  Noonie Bao.

 

Co pewien czas na scenie pop ni stąd ni zowąd pojawia się nowa gwiazda, która przedefiniowuje oczekiwania fanów i tworzy swoje własne zasady. ALMA – 20-latka z odblaskowymi włosami i magnetyczną osobowością i głosem, który sprawia, że nawet budynki drżą w posadach, jest właśnie taką gwiazdą! „Jestem miksem wszystkiego. Uwielbiam house, electro, hip hop, R&B, soul,  jazz, ale  pop i muzyka taneczna to jest to co znam najlepiej” – śmieje się ALMA.

Od czasu wydania debiutanckiej EP-ki „Dye My Hair”która już przekroczyła 150 milionów streamów na Spotify, ALMA jest na ustach wszystkich zbierając pochwały nawet od samego Eltona Johna! Artystka niedawno otrzymała 2 statuetki fińskich Grammy w kategoriach Best Newcomer oraz Best Export. Obecnie ALMA koncertuje u boku MØ.

info pras