DROGA PO SZCZĘŚCIE

DROGA PO SZCZĘŚCIE O.S.T.R. WIEDZIE PRZEZ LUBLIN

Już 15 kwietnia nastąpi niepowtarzalna okazja, aby posłuchać na co składa się owe szczęście ulokowane w strunach głosowych łódzkiego artysty.

 

Każdy człowiek ma własną definicję szczęścia, którą mierzy w ramach osobistych norm. Wpasowują się one w jego obraz za pomocą źrenic. O.S.T.R. ma wyostrzony zmysł nadawania słowom ładunków emocjonalnych, które wybuchają w słuchaczach niczym fajerwerki podczas najciemniejszej nocy. W ten sposób tka historie w uszach swoich odbiorców od wielu lat na polskiej scenie hiphopowej. Dziś chce powiedzieć kilka słów o szczęściu, odcisnąć swoje stopy na drodze do tego najcenniejszego życiowego kruszca, który lokuje w sobie tak wiele pojęć.

15 kwietnia usłyszymy pełną definicję drogi po szczęście, w którą O.S.T.R. wybrał się po Polsce podczas swojej najnowszej trasy koncertowej. Ten utalentowany artysta niejednokrotnie udowodnił, że w jego sercu gra cała orkiestra dźwięcznych metafor. Laureat prestiżowych nagród m.in. Bestsellerów Empiku 2016. Weteran w dziedzinie przemieniania swoich albumów w złote i platynowe kruszce. Jest autorem 19 albumów studyjnych, z czego 6 z nich przyoblekł w złoto, a 4 w platynę. Jego poprzedni album „Życie po śmierci” sprzedał się w 100.000 egzemplarzy, co pokazuje do jak wielu serc dociera jego muzyka.