e-Sport – Puchar i Mistrzostwa Polski w Świdniku

Już 29 września rozpoczną się trzydniowe zawody dla fanów gier komputerowych: NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w e-sporcie, na który zapraszamy wraz z SUPER GAME e-sport.

Miejsce: sale gimnastyczne I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku i Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku, ul. Okulickiego 1, Świdnik.

Termin: 29 września – 1 października 2017 r. Start godzina 12:00.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wicestarosta Waldemar Białowąs, który angażując się w promocję e-sportu dołożył wszelkich starań, aby impreza odbyła się na terenie Powiatu Świdnickiego. Wydarzenie wspiera również Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

– Czekają na Was niesamowite emocje przygotowane przez SUPER GAME e-sport, na które zapraszamy wszystkich fanów e-sportu. – zachęca Waldemar Białowąs – Sprawdź swoje umiejętności, zostań mistrzem w e-sporcie i odkryj talent, który drzemie w Tobie!

Na uczestników czeka turniej drużynowy Counter-Strike: Global Offensive oraz turnieje indywidualne w FIFA 18, jak i Counter-Strike: Global Offensive. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz puchary. Gracze zmierzą się na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie firmy NTT System oraz najwyższej jakości monitorach 144 Hz firmy LG.

Gry:

Counter-Strike: Global Offensive – 5 vs 5

Counter-Strike: Global Offensive – 1 vs 1

FIFA 18 – 1 vs 1

Zapraszamy!