Fani militariów pora na zakupy w Lublinie!

We wtorek 3 października br. o godz. 11:00 Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego
w Lublinie zaprasza na otwarcie sklepu z powojskową odzieżą i sprzętem. W ofercie ponad 250 pozycji: bluzy i kurtki polowe, spodnie, żołnierskie torby, hełmofony, plecaki, zasobniki, a nawet maszyny do pisania i porcelana. Nie zabraknie też legendarnych kalesonów. Dla pierwszych klientów przygotowano specjalne upominki.

Już za niespełna tydzień fani militariów będą mogli ruszyć na zakupy w stacjonarnym punkcie w Lublinie. Do wizyty zachęca nie tylko bogata oferta, ale i ceny na każdą kieszeń. Wystarczy tylko 3 zł, żeby zostać właścicielem szelek do oporządzenia oraz 6 zł, żeby zaopatrzyć się w szalokominiarkę lub bawełnianą kominiarkę w kolorze khaki, którą żołnierze zakładali pod hełm. Złotówkę więcej trzeba będzie zapłacić za oficerskie kalesony, a na 15 zł wyceniono koszule oficerskie. Zakup koszulobluzy polowej wz.93, dresów czy peleryny namioty bez omasztowania to z kolei koszt 25 zł.

Na nieco większy wydatek powinni się przygotować ci, którzy szukają kurtki polowej wz.93. zł. Cena wersji
z podpinką to 45 zł, bez podpinki 35. Do sprzedaży trafią ponadto: aparaty telefoniczne polowe, maszyny do pisania, czapki, furażerki, hełmofony czołgisty, oznaki stopni wojskowych, plecaki, brezentowe torby polowe
i torby na wyposażenie, termosy, worki lniane na żywność, manierki, menażki, pokale do piwa, spodki, imbryki, kotły od kuchni polowej i wiele innych.

Sklep zlokalizowany w siedzibie lubelskiego Oddziału AMW przy ul. Łęczyńskiej 1 będzie czynny dwa razy
w tygodniu: we wtorki (10-14) i czwartki (godz. 12-17). A w październiku dodatkowo również w środy (godz. 10-14).
Ze względu na ograniczoną ilość towaru lubelski oddział wprowadził limity zakupów na jedną osobę. Każdy nabywca będzie mógł kupić po 5 sztuk wybranych pozycji asortymentowych. Pełna oferta wraz z cennikiem dostępna będzie od 02.10.2017 na stronie www.amw.com.pl. w zakładce „Sprzęt i uzbrojenie”.

Lubelski punkt sprzedaży to czwarta tego typu placówka otwarta przez Agencję w tym roku. We wcześniejszych miesiącach działalność rozpoczęły sklepy w Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie.

info pras