Honorowy Tytuł czeka na właściciela. Ruszył nabór kandydatów o miano Ambasadora Województwa Lubelskiego.

Honorowy Tytuł czeka na właściciela. Ruszył nabór kandydatów o miano Ambasadora Województwa Lubelskiego. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach – osobie, instytucji i firmie za istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego w kraju i poza jego granicami.

Kandydatury mogą zgłaszać jednostki samorządów terytorialnych oraz organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze.

– Firm, instytucji i osób, które promują Lublin, Lubelszczyznę w Polsce i za granicą jest naprawdę wciąż wiele – mówi Remigiusz Małecki, rzecznik marszałka województwa lubelskiego

Laureaci wyłonieni zostaną przez Kapitułę, której przewodniczy Marszałek Województwa Lubelskiego. Dotychczas tytułem i prestiżową statuetką wyróżniono 52 ambasadorów, m.in.: Budkę Suflera, Beata Kozidrak czy Grażynę Torbicką a także Uzdrowisko Nałęczów, Kabaret Ani Mru Mru oraz dęblińską Szkoła Orląt.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres promocja@lubelskie.pl, do 15 lutego. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie lubelskie.pl. Zwycięzców poznamy 2 marca.

 

EK
fot. materiały prasiowe