LIGA COLT FUN GUN – TEST FBI 2019 zbliża się wielkimi krokami

Międzymiastowe zawody strzeleckie zbliżają się wielkimi krokami. Po raz pierwszy w historii dwa kluby strzeleckie z Lublina i Łodzi, jednocześnie, na dwóch strzelnicach rozegrają cykl 4 zawodów pistoletowych.

Zawody odbędą się na strzelnicach MOLON LABE w Świdniku i TOP SHOT w Łodzi. Klasyfikacja indywidualna strzelców będzie po każdym etapie, ale w klasyfikacji generalnej znajdą się jedynie ci zawodnicy, którzy wezmą udział w minimum 3 z 4 zawodów.

– Zawodnicy rywalizować będą w konkurencji znanej w środowisku strzeleckim pod nazwą „test kompetencyjny FBI” – mówi Piotr Wiaderny, wiceprezes Klubu Strzeleckiego FUN GUN i współwłaściciel strzelnicy MOLON LABE

W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada własną broń. Strzelcy walczą przede wszystkim sami ze sobą, ale także o trofea w postaci duplikatów odznak agentów FBI i nagrody rzeczowe.

LIGA COLT FUN GUN – TEST FBI 2019 już w najbliższą niedzielę o 10:00.

Zgłaszać można się do ostatniej chwili. Wszystkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie molonlabe.pl w zakładce „klub strzelecki —> „test FBI”.

 

EK