Memoriał Ireny Szewińskiej: Kopron ze srebrem w rzucie młotem

Malwina Kopron z AZS UMCS Lublin zajęła 2 miejsce w konkursie rzutu młotem w memoriale Ireny Szewińskiej rozegranym wczoraj (30.06) w Bydgoszczy. W najlepszej próbie uzyskała wynik 75.41 m. Zawodniczka nie była jednak zadowolona z rezultatu:

 Tak naprawdę Ja zdaję sobie sprawę że za wodę nie wygrywa się serio A na jakim cudem także jeszcze troszeczkę czasu potrzebuje żeby to odpalić to ja bardzo cieszę Co to jest równo ale konkurs daje mi dużo do myślenia ponieważ oddam zostaje 75/40 tak naprawdę z cofniętymi biodrami tak że to jest trochę już denerwujące i mogę pierwszy raz pojedzie naprawdę jestem zła po konkursie bo ona czasami nie najgorzej ale ja już muszę powoli no wyłapywać ten mostek końcówce czego mi jeszcze brakuje dlatego cieszę się że został jeszcze miesiąc wracam teraz do Spały no i po prostu myślę o tej technice i pracuję nad tym

Wygrała wracająca do formy po przerwie spowodowanej kontuzją Anita Włodarczyk z rezultatem 77.93 m. W biegu na 400 metrów 4 była inna reprezentantka AZS UMCS – Małgorzata Hołub-Kowalik z czasem 52.07 sek.

Ponadto w biegu na 100 m Dominik Kopeć z Agrosu Zamość zajął 4 miejsce, uzyskując 10.67 sek.

AR / opr. GRa

Fot. facebook.com/kopronmalwina