Wiceminister Jarosław Zieliński nagrodził funkcjonariuszy służb mundurowych

źródło: lublin.uw.gov.pl

Funkcjonariusze służb mundurowych zostali nagrodzeni przez Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Podczas uroczystości zorganizowanej z okazji minionego Narodowego Dnia Niepodległości Jarosław Zieliński wręczył mundurowym medale za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz długoletnią służbę a także wyróżnienia i awanse.

– zwracał się podczas uroczystości do funkcjonariuszy Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji

W trakcie ceremonii w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim akty mianowania na wyższe stopnie służbowe, z rąk wiceministra, odebrało 22 policjantów, strażaków i strażników granicznych.

Decyzją ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na lubelskiej uroczystości wręczono także Medale za Zasługi dla Straży Granicznej, Odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz „Zasłużony Policjant”, a także, Medale za Zasługi dla Policji. Wręczono także 9 Odznak Straży Granicznej przyznanych przez komendanta głównego tej straży. 

 

EK