Wydział Politologii UMCS odkrywa talenty. Studenci będą mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne.

Wydział Politologii UMCS odkrywa talenty. Studenci będą mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne. Najlepsze propozycje zostaną przedstawione na konferencji naukowej: “Muzyka polityczna: komunikowanie, kontestowanie, legitymizowanie”, która odbędzie się 14 czerwca.

-Szukamy młodych talentów na Wydziale Politologii, mamy nadzieję, że Nasza inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Anna Szwed – Walczak z Zakładu Myśli Politycznej

Osoby, które się zgłoszą, zostaną następnie zaproszone na casting, na którym zaprezentują swoje umiejętności. Na tym etapie utwory, które wykonają studenci, nie muszą być związane z polityką. 

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 kwietnia na adres muzykapolityczna@umcs.pl. W mailu należy zawrzeć imię i nazwisko a opcjonalnie także propozycję utworu, który uczestnik chciałby wykonywać przed komisją.

 

EK