Złodzieje Zapalniczek na złotym krążku! Limitowana edycja w sprzedaży przedpremierowej!

Kolejną limitowaną edycję przygotowało SP Records. Mowa o wydanej w 1997 roku płycie „Złodzieje Zapalniczek” zespołu Pidżama Porno. Płycie, bez dwóch zdań, kultowej. Większość z was powinna przynajmniej kojarzyć „Ezoteryczny Poznań”, w której można posłuchać całej gamy zabaw słownych. Ciężko też nie wspomnieć o „28 (One Love)”, który udowadnia, że o miłości można śpiewać bez banału.

Nie byłabym sobą, gdybym w tym miejscu nie powiedziała o absolutnie mojej ukochanej piosence Pidżamy, czyli „Stąpając po niepewnym gruncie”, to jest absolutny majstersztyk zarówno kompozytorski, jak i literacki. Żadna inna piosenka nie wprowadza nas tak bardzo w klimat trudnego i niespełnionego związku dwojga dorosłych ludzi, kiedy z jednej strony mamy niemal wyszeptane w zwrotkach frazy, a za chwilę wybucha w nas siódme niebo w refrenie dając ujście wszystkim zgromadzonym wewnątrz emocjom.

Limitowana, złota edycja zostanie wyprodukowana jedynie w… 1997 egzemplarzach. Należy także podkreślić, że jest to nowy mastering właśnie z 1997 roku, a wysyłka płyt planowana jest 18 maja. Co jeszcze istotne, każda płyta CD zamówiona do 13 maja włącznie będzie zawierać autografy Grabaża, Kozaka i Kuzyna.

Po szczegóły odsyłam was na stronę SP Records!

 

EK