Zmierz się w teście FBI i zdobądź odznakę agenta

Międzymiastowe zawody strzeleckie trwają w najlepsze. Po raz pierwszy w historii dwa kluby z Lublina i Łodzi, jednocześnie, na dwóch strzelnicach rozgrywają cykl 4 zawodów pistoletowych. Drugi etap już 30 czerwca.

Zawody odbywają się na strzelnicach MOLON LABE w Świdniku i TOP SHOT w Łodzi. Klasyfikacja indywidualna strzelców jest po każdym etapie, ale w klasyfikacji generalnej znajdą się jedynie ci zawodnicy, którzy wezmą udział w minimum 3 z 4 zawodów. 

– Zawodnicy rywalizować będą w konkurencji znanej w środowisku strzeleckim pod nazwą „test kompetencyjny FBI” – mówi Piotr Wiaderny, wiceprezes Klubu Strzeleckiego FUN GUN, współwłaściciel strzelnicy MOLON LABE

W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada własną broń. Strzelcy walczą przede wszystkim sami ze sobą, ale także o trofea w postaci duplikatów odznak agentów FBI i nagrody rzeczowe.

Drugi etap pierwszych zawodów LIGI COLT FUN GUN – TEST FBI 2019 już 30 czerwca o 10:00.

Zgłaszać można się do ostatniej chwili. Wszystkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie molonlabe.pl w zakładce „klub strzelecki —> „test FBI”.

 

EK