Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Ruszyła rekrutacja do Przeglądu Muzyki Różnej „STAŚ”

Napisał: on 23-11-2023

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie wraz z Europejską Stolicą Młodzieży mają zaszczyt zaprosić lokalną społeczność na coroczne wydarzenie artystyczne – Przegląd Muzyki Różnej STAŚ – w którym młodzi utalentowani artyści mogą zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Event ten ma na celu promowanie kreatywności i pasji wśród adeptów sztuki.

Interesujesz się muzyką? Umiesz śpiewać a może grasz w jakimś zespole? Zgłoś się i spróbuj swoich sił na profesjonalnej scenie. Rekrutacja trwa tylko do 30 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: przegladstas2023@gmail.com  

Podczas tegorocznej edycji muzycy zaprezentują swoje umiejętności wokalne, solowe występy instrumentalne oraz zespołowe interpretacje własnych utworów.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że publiczność będzie miała okazję doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych emocji i artystycznej inspiracji. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby wspierać lokalnych twórców będących na początku swojej przygody z muzyką i cieszyć się wyjątkową atmosferą.

Konkurs odbędzie się 8 grudnia w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie. Do uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na Facebook oraz Instagram: @stasprzeglad .

(źródło: © 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie)


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist