Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Tajemniczy Justin z sugestią nowego materiału

Napisał: on 15-01-2024

Justin is bringing sexy back! Czyli wszystko wskazuje na to, że w tym roku ukaże się nowy album.

Mało Wam Justina (Timberlake’a oczywiście) na antenie Radia Freee? To zmieni się już niedługo, bo artysta wydaje się szykować dla nas coś szczególnego. Kilka dni temu muzyk wyczyścił swoje media społecznościowe, a także zmienił zdjęcie profilowe. Wszyscy wiemy że taki ruch najczęściej oznacza nowy artystyczny etap, a co za tym idzie – nowy materiał. Czy Timberlake wróci do tanecznych, popowych brzmień za które tak go kochamy? Czy może jednak dalej skupiać się będzie na eksplorowaniu niezbadanych dotąd ścieżek człowieka lasu… Mając na uwadze fakt, że od premiery Man of the Woods upłynęło już sześć lat, można oczekiwać, że las ten został już porządnie zbadany. 

Data premiery albumu nie została zdradzona. Nie poznaliśmy nawet jego tytułu, nie wspominając o jakimkolwiek singlu, ale apetyty są już zaostrzone, o czym świadczą reakcje fanów w serwisach społecznościowych. Wygląda na to, że sugestia nowego nowego albumu Justina Timberlake’a to, jak do tej pory, najlepsza wiadomość tego roku. 

Przypominamy, że w 2023 roku Justin Timberlake ponownie połączył siły z Timbalandem i Nelly Furtado, czego efektem jest utwór Keep going up

Przypominamy też, że gdyby nie Justin SEXY zapewne nigdy by nie powróciło

A za to Timberlake’a kochamy

Fot: RCA Records

BW

 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist