Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Auto osobowe wjechało w tył piaskarki. Poważny wypadek na DK 19 [AKTUALIZACJA]

Napisał: on 16-01-2024

Godz. 7:32

Nie żyje reanimowany kierowca – ciężko ranny po wypadku z piaskarką na krajowej 19. w Niemcach. Droga w kierunku Lublina jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 6. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym 61-latek wjechał w tył pracującej piaskarki. Mimo reanimacji, życia 61-letnego kierowcy hondy nie udało się uratować. Ranny pasażer, bez zagrożenia życia, został opatrzony w karetce pogotowia – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

O wypadku poinformowany został prokurator. Na miejscu pracują policjanci – krajowa 19. w kierunku Lublina jest nieprzejezdna.

Godz. 07:00

Poważny wypadek na krajowej 19. w podlubelskich Niemcach. Doszło tu do zderzenia osobowej hondy z piaskarką. Trwa akcja ratunkowa. Droga w kierunku Lublina jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym wjechał w tył pracującej piaskarki. Ranny kierowca osobówki był reanimowany w karetce pogotowia – przekazuje dyżurny komendy wojewódzkiej Policji w Lublinie.

CZYTAJ: Drogi w regionie przejezdne, miejscami może leżeć błoto pośniegowe

Poszkodowany został także pasażer hondy. Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna – policja ustala objazdy trasami lokalnymi.

ZAlew / opr. AKos

Fot. archiwum RL

Tagi

Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist