Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Koalicja 15 Października ma kandydatke na burmistrza Świdnika

Napisał: on 26-02-2024

Edyta Lipniowiecka powalczy o fotel burmistrza Świdnika. Radna powiatowa będzie wspólną kandydatką z ramienia Koalicji Obywatelskiej, PSL oraz Polski 2050. 

– Jestem gwarancją na to, by w Świdniku zmienić obecny układ – mówi kandydatka na burmistrza Świdnika Edyta Lipniowiecka. – Takiej zmiany oczekują mieszkańcy. To przede wszystkim dzięki nim tutaj stoję. To oni w rozmowach ze mną, w swoich komentarzach sugerowali, ze widzą mnie na stanowisku burmistrza. Moja kampania będzie się opierać na tym, by słuchać mieszkańców.

CZYTAJ: Jest nowy kurator oświaty w Lublinie. To dotychczasowy dyrektor szkoły

Edytę Lipniowiecką wsparł w kampanii minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman: – W samorządzie liczy się umiejętność współpracy, zaangażowanie i determinacja na rzecz mieszkańców. W samorządzie liczy się to, jak ktoś potrafi zjednać sobie różnego rodzaju środowiska.

Edytę Lipniowiecką poparli także m.in. wiceminister edukacji narodowej Joanna Mucha, senator Jacek Trela  oraz były senator, przewodniczący regionu partii Polska 2050 Jacek Bury. Kandydatka na burmistrza Świdnika wystartuje z zawiązanego w mieście komitetu Koalicja 15 Października.

InYa / opr. ToMa

Fot.


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist