Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Liam Payne zapowiada swój wyczekiwany powrót singlem „Teardrops”

Napisał: on 04-03-2024

A to dopiero początek dobrych wieści! „W 2024 r. czeka nas o wiele więcej” – deklaruje artysta.

Liam Payne rozpoczyna ekscytujący nowy etap kariery, publikując wyczekiwany singiel „Teardrops”. Piosenka wydana nakładem Capitol Records nawiązuje do rytmicznego popu z przełomu wieków i opowiada o pierwszym rozstaniu. Współautorami utworu są Jamie Scott i JC Chasez (NSYNC).

„Teardrops” jest o wrażliwości złamanego serca i o wyzwaniu, jakim jest przejście przez te trudne chwile. Ta piosenka wyznacza dla mnie nowy początek. W 2024 r. czeka nas o wiele więcej – deklaruje Liam.

Artysta i jego wieloletni współpracownik Jamie Scott spędzili poprzedni rok w studiu nagraniowym. Wokalista opisał ten czas jako „roczny proces autorefleksji”. To ma być ważny rok dla Liama Payne’a, a nowy singiel jest jedynie przedsmakiem tego, co artysta szykuje dla fanów.

Mający na koncie wiele platynowych płyt, Liam od momentu rozpadu One Direction sprzedał ponad 23 mln solowych singli i 3 mln płyt. Jego debiutancki krążek „LP1” ukazał się nakładem Capitol Records w grudniu 2019 r. Znalazły się na nim przebojowe „Strip That Down”, „Polaroid” i „Familiar”. Ostatnim singlem artysty, mającego na koncie ponad 5 mld streamów, jest „Sunshine” z 2021 r.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o. 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist