Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Toby Romeo i Sam Fischer w duecie

Napisał: on 17-03-2024

Toby Romeo połączył siły z przyprawiającym o gęsią skórkę wokalistą Samem Fischerem. „Shine” to świeża i chwytliwa produkcja wzbogacona porywającym talentem i energią obu twórców.

„Byłem wielkim fanem Sama Fischera od czasu jego singla „This City”, podobnie zresztą jak wiele osób. W 2022 r. zremiksowałem „All My Loving” i wtedy się zaprzyjaźniliśmy. Podczas moich songwriterskich podróży po Europie spotkaliśmy się w studiu w Londynie, by stworzyć wspólny numer. Jestem bardzo zadowolony z efektu” – mówi o „Shine” Romeo.

Przepełniony chwytliwym, tanecznym rytmem, popowymi i folkowymi akcentami oraz hipnotyzującym głosem Sama Fishera „Shine” z pewnością oczaruje miłośników elektronicznej muzyki tanecznej. Australijski wokalista i songwriter komentuje: „Toby i ja jesteśmy kumplami, odkąd rozwalił system remiksem mojej piosenki „All My Loving”. Kiedy wysłał mi demo „Shine” i usłyszałem, jak w tej piosence wchodzi refren, od razu wiedziałem, że chcę w niej zaśpiewać. To jeden z utworów, w przypadku których od razu wiesz, że doskonale zaiskrzą na żywo. Nie mogę się doczekać, kiedy wykonamy go razem”.

Toby Romeo to wielokrotnie nagradzany złotymi płytami DJ i producent, który zdobył sławę już jako młody artysta. Na jego koncie jest już ponad 500 mln streamów na samym Spotify. Artysta dociera na tej platformie do 2,5 mln słuchaczy miesięcznie. Toby nagrywał z takimi twórcami jak Alan Walker, Nicky Romero, 220KID, Matt Sassari, Izzy Bizu, YouNotUs i wieloma innymi. Jego największym dotychczasowym hitem jest „Where The Lights Are Low”, w nagraniu którego uczestniczyli Felix Jaehn i FAULHABER.

Emanujący swoim talentem i podbijający serca słuchaczy na całym świecie Sam Fisher wnosi do „Shine” szczyptę swojej magicznej energii, z którą wkracza na scenę elektronicznej muzyki tanecznej. Multiplatynowy artysta zawojował rynek swoim ubiegłorocznym albumem „I Love You, Please Don’t Hate Me”. Artysta ma na koncie dwie nominacje do ARIA Music Awards. Jego „This City” ma już ponad 600 mln streamów na Spotify, co potwierdza, że sława Australijczyka zdecydowanie wykroczyła poza jego ojczyznę.

Toby i Sam są gotowi oczarować nowym singlem publiczność na całym świecie. „Shine” ma szansę sprawdzić się podczas letniego relaksu, a przy tym podbić w tym sezonie kluby i rozgłośnie radiowe.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o. 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist