Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Mocny cios w nakrobiznes. Policja przejęła sporą partę nielegalnych substancji [ZDJĘCIA]

Napisał: on 10-04-2024

Blisko kilogram narkotyków przejęli lubelscy policjanci. Zatrzymano 4 mężczyzn, w tym nieletniego, którzy trudnili się handlem środkami odurzającymi.

Z informacji operacyjnych policji wynikało, iż na terenie Lublina może działać grupa wprowadzająca do obrotu znaczne ilości narkotyków. W weekend przeszukano cztery miejsca. Do jednego z mieszkań konieczne było wejście siłowe.

CZYTAJ: Prawie 4 kg narkotyków i broń palna w mieszkaniu 31-latka [ZDJĘCIA]

– Sprawcy handlowali środkami odurzającymi na terenie miasta – mówi nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Funkcjonariusze kilka dni temu weszli pod 4 adresy. Tam zatrzymani zostali mężczyźni, którzy trudnili się tym procederem. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, klefedron, kokainę oraz kilkadziesiąt tabletek zawierających inne substancje odurzające. Narkotyki w większości były poporcjowane i przygotowane do dalszej sprzedaży.

Zatrzymano 4 mężczyzn w wieku od 16 do 33 lat, którzy wspólnie zajmowali się nielegalnym procederem. Trzej podejrzani w wieku od 21 do 33 usłyszeli prokuratorskie zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Z kolei 16-latek decyzją sądu dla nieletnich został umieszczony w zamkniętym ośrodku.

350-239609.jpg

Za przygotowywanie do udziału w obrocie oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 12 lat więzienia.

PaSe / opr. ToMa

Fot. Policja Lubelska


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist