Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Z wojska na przetarg. Motoryzacyjne klasyki w Agencji Mienia Wojskowego [ZDJĘCIA]

Napisał: on 26-04-2024

Motoryzacyjne klasyki prosto z wojska zdominują kolejny przetarg Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie – co tym razem sprzedaje armia – sprawdzał nasz reporter.

Na nowych właścicieli czekają m.in. ciężarówki star 200 i honkery, ale także auta osobowe, takie jak peugeot partner czy opel astra wycenione odpowiednio na 14,5 tysiąca i 1,5 tysiąca złotych. 

Samochód ciężarowo-osobowy wysokiej mobilności HONKER 2324 (z wyciągarką).jpg

Poza tym w ofercie znalazły się pakiety ze sprzętem warsztatowym, biurowym, skrzyniami drewnianymi, a nawet instrumenty muzyczne. Najdroższą pozycją wystawioną przez lubelski oddział AMW jest pakiet z powietrznym barwnikiem dymów. Potencjalni nabywcy muszą liczyć się w tym przypadku z wydatkiem przekraczającym 70 tys. zł. Z kolei najtaniej kupimy chłodziarkę Polar CP 140, której cena wywoławcza wynosi 13 zł. Łączna wartość sprzedawanego mienia to ponad 480 tys. zł.

Flet NN SINFONIA .jpg

CZYTAJ: Jedyny w województwie. Psi funkcjonariusz, który nie boi się niczego [ZDJĘCIA]

Zyski ze sprzedaży AMW przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych, z którego kupowany jest nowoczesny sprzęt dla polskiej armii. Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie lubelskiego oddziału AMW przy ul. Łęczyńskiej 1 o godzinie 13:00.

Aparat USG.jpg

ZAlew / opr. AKos

Fot. AMW w Lublinie


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist