Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Billie Eilish ogłasza trasę koncertową promującą album „HIT ME HARD AND SOFT”

Napisał: on 30-04-2024

Billie Eilish w ramach „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR” po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Billie Eilish najpierw ogłosiła premierę trzeciego albumu – „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się już 17 maja – a teraz przyszedł czas na kolejne ważne wiadomości. Artystka wyruszy w trasę koncertową promującą nową płytę jeszcze w tym roku.  

We wrześniu 2024 rozpocznie się amerykańska odnoga tournée. W lutym 2025 Eilish zawita w Australii, a następnie pojawi się w Europie. I tu najlepsze wieści dla fanów w Polsce: Billie Eilish zagra w naszym kraju po raz pierwszy! Będą to od razu dwa koncerty: 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków.

„HIT ME HARD AND SOFT” został napisany przez Billie Eilish i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję albumu. „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. Więcej informacji o zrównoważonych praktykach dotyczących wydania tego albumu znajdziesz pod tym adresem. 

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.  


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist