Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Mabel dzieli się ze słuchaczami nową piosenką

Napisał: on 14-05-2024

W „Look At My Body Pt. II” artystkę gościnnie wsparła Shygirl.

Mabel zaprezentowała nowy singiel i klip. W wydanym nakładem Polydor Records „Look At My Body Pt. II” gościnnie wsparła ją Shygirl.

Oglądając wyreżyserowany przez Davida Wilsona teledysk, trudno oprzeć się wrażeniu, że Mabel i Shygirl są idealnymi towarzyszkami zbrodni. Artystki skupiają męskie spojrzenia, nawiązując do biblijnej Ewy i zakazanego owocu. Odpowiedzialni za produkcję singla MXM i Wolf Cousins pomogli Mabel rozpocząć nowy etap działalności, w którym artystka jest bardzo autentyczna i niczym nieskrępowana.

„Piosenka opowiada o kwestionowaniu męskiego spojrzenia i niemal boskiej mocy kobiecości. Często czułam się oceniana przez pryzmat swojego wyglądu i czasami pozwalałam na to, by pozytywnie wpływało to na to, jak postrzega się mnie i moją twórczość. Teraz jestem jednak na takim etapie, że celebruję swoje ciało, ale nie pozwalam, by mnie definiowało. Chciałam dać znać każdemu, kto nie doceniał mnie lub oceniał książkę po okładce, że nie mam nic przeciwko temu, ponieważ wiem, kim jestem” – mówi przy okazji premiery singla Mabel.

„Współpraca z Shygirl to coś, co chciałam zrobić od długiego czasu. Jestem wielką fanką jej muzyki. Wszystko ułożyło się w jedną całość – ona perfekcyjnie zrozumiała wszystko, czego chciałam i sprawiła, że piosenka stała się wyjątkowa. Jest supergwiazdą” komplementuje współpracowniczkę Mabel.

Shygirl również ma same miłe wspomnienia dotyczące tej kooperacji. „Praca z Mabel była bardzo przyjemna i naturalna. Uwielbiam z nią przebywać. Nagrałyśmy piosenkę dla tych, którzy uwielbiają patrzeć” – mówi artystka.

„Look At My Body Pt.II” ukazało się kilka tygodniu po wydaniu utrzymanego w klimacie dusznego R&B kawałka „Vitamins”. Na początku roku światło dzienne ujrzał inny singiel Mabel – nagrane ze wschodzącą gwiazdą z Ghany Black Sherifem „Zero”.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.   


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist