Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Nelly Furtado z nowym utworem „Love Bites”

Napisał: on 23-05-2024

Gościnnie w nowym singlu światowej gwiazdy popu pojawili się Tove Lo oraz SG Lewis.

Laureatka Grammy, autorka multi-platynowych płyt i singli oraz światowa supergwiazda Nelly Furtado prezentuje premierowy singiel „Love Bites” z gościnnym udziałem Tove Lo i SG Lewisa.

Autorami utworu są Nelly Furtado, Tove Lo i SG Lewis. Ten ostatni odpowiada także za produkcję singla. „Love Bites” to zmysłowy taneczny kawałek, który kumuluje w sobie energię i eskapizm parkietów oraz setów DJ-skich na żywo. To stanowiło główną inspirację Furtado:
„Poczułam potrzebę powrotu do muzyki właśnie za sprawą społeczności DJ-skiej. DJ-e remiksowali moje utwory na koncertach i w mediach społecznościowych. Uświadomiłam sobie, jak bardzo ludzie uwielbiają tańczyć i zapominać o zmartwieniach przy moich piosenkach. To jest najzdrowszy nałóg, jaki można posiadać, więc możliwość pisania nowego materiału, który da ludziom takie emocje to prawdziwy przywilej.”

W ciągu ostatnich miesięcy Nelly Furtado, niekwestionowana ikona popu dla milenialsów, zyskała popularność wśród zupełnie nowych słuchaczy – przedstawicieli pokolenia Z, którzy sprawili, że przeboje Kanadyjki powróciły na szczyty list przebojów. W samym 2023 roku katalog Furtado powiększył się o 1,5 miliarda streamów i łącznie ma ich już ponad 20 miliardów.

W ubiegłym tygodniu Nelly dołączyła do prestiżowego YouTube Billion Views Club za sprawą klipu do czterokrotnie platynowego w USA singla „Say It Right”. Utwory Furtado przeżywają drugą młodość za sprawą licznych DJów, tymczasem gwiazda nieustannie zachwyca, występując przed swoimi fanami z całego świata na tak wielkich imprezach jak Coachella czy Lollapalooza.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.  


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist