Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

MEDUZA prezentuje klip do oficjalnej piosenki Euro 2024

Napisał: on 24-05-2024

Singiel powstał we współpracy z OneRepublic i Leony.

Włoskie elektroniczne trio MEDUZA udostępniło klip do oficjalnej piosenki nadchodzącego UEFA EURO 2024 – „FIRE”. Utwór jest owocem współpracy artystów z nominowaną do Grammy grupą OneRepublic oraz niemiecką wokalistką i songwriterką Leony.

W klipie wystąpili Europejczycy z różnych zakątków kontynentu, cieszący się piłką nożną i nadchodzącym turniejem. Twórcy ubarwili teledysk pamiętnymi zagraniami takich piłkarzy jak Cristiano Ronaldo, Phil Foden, Federico Chiesa, Kevin De Bruyne i Luka Modrić. Reżyserem nakręconego w Miami i Berlinie teledysku jest Kevin Ferstl. Wideo nie tylko ekscytuje fanów, odliczających dni do inauguracji UEFA EURO 2024, ale także inspiruje młodsze pokolenia do uprawiania tego sportu.

„Siła muzyki jednoczy nas teraz bardziej niż kiedykolwiek. Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem „Fire”, oficjalnego hymnu UEFA EURO 2024 i mamy nadzieję, że kampania #lightyourfire rozpali pasję kibiców piłki nożnej i słuchaczy muzyki na całym świecie, łącząc ich we wspólnym świętowaniu. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia turnieju i rozświetlenia sceny” – komentują członkowie MEDUZY.

„Fire” jest pełnym mocy owocem współpracy znanej z potężnych house’owych produkcji MEDUZY, twórców fascynujących obrazów dźwiękowych z OneRepublic oraz mającej popową duszę Leony. Piosenka uosabia zapał i ducha zarówno turnieju piłkarskiego, jak i muzyki. „Fire” jest celebracją jedności, różnorodności i radości związanej z turniejem UEFA EURO 2024.

MEDUZA, OneRepublic i Leony pojawią się w Berlinie na ceremonii zamknięcia mistrzostw, by podsycić sportowe emocje wykonaniem „Fire” na żywo.

UEFA EURO 2024 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca. Turniej będzie rozgrywany w dziesięciu miastach na terenie całych Niemiec – w Berlinie, Kolonii, Dortmundzie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Gelsenkirchen, Hamburgu, Lipsku, Monachium i Stuttgarcie. Pokazując europejską piłkę nożną na najwyższym możliwym poziomie, turniej zgromadzi kibiców z całego świata.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.  


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist