Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Halsey prezentuje nowy singiel „The End”

Napisał: on 05-06-2024

Nominowana do nagrody Grammy, bawiąca się gatunkami artystka, Halsey, powraca z nowym singlem! Utwór został napisany przez Halsey i wyprodukowany przez nią, Michaela Uzowuru oraz Alexa G.

Halsey podzieliła się krótką wiadomością z fanami na Instagramie:
„krótko mówiąc, mam Szczęście, że żyję.
mówiąc długo, napisałam album.
zaczyna się od «The End». już dostępny.”

W związku z wydaniem piosenki, Halsey przekazała darowiznę na rzecz Leukemia & Lymphoma Society (https://www.lls.org/) oraz Lupus Research Alliance (https://www.lupusresearch.org/).

Nominowana do nagrody Grammy Halsey ma na koncie ponad 50 miliardów streamów i 4 albumy z odznaczeniami RIAA. Należy do grupy nielicznych artystów, którzy mogą pochwalić się czterema różnymi piosenkami z ponad miliardem odtworzeń na Spotify. 

W 2021 roku Halsey zaprezentowała światu about-face – wielowymiarową linię kosmetyków stworzoną dla każdego. Halsey zbudowała markę opierając się na wierze, że wszyscy ludzie są niedoskonale pięknymi istotami. Po sukcesie about-face zaprezentowała af94. Zarówno about-face jak i af94 stały się najszybciej zyskującymi na popularności nowymi markami kosmetycznymi u swoich sprzedawców detalicznych.

Jej pierwsza książka „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry” zadebiutowała na liście bestsellerów New York Timesa w listopadzie 2020 roku. Halsey znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób według „TIME”, a także otrzymała nagrodę Hal David Starlight Award przyznawaną przez Songwriters Hall of Fame. Artystka nieustannie zabiera głos w ważnych sprawach, takich jak pozbawiona perspektyw młodzież, prawa kobiet, zdrowie psychiczne oraz społeczność LGBTQ.

\Źródło: Sony Music Entertainment Poland
Fot: Sony Music Entertainment Poland 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist