Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Hollywoodzka gala w centrum Lublina

Napisał: on 12-06-2024

Za nami gala rozdania Oscarów na UMCS. Podczas spotkania studenci produkcji medialnej zaprezentowali krótkie materiały audio-video w języku angielskim. Głównym tematem filmów zrealizowanych przez studentów I stopnia było życie Marii Curie-Skłodowskiej, patronki uniwersytetu. Natomiast studenci II stopnia stworzyli reklamy wydziałów swojej Alma Mater.

– Dostaliśmy propozycję nagrania filmów na zajęcia z języka angielskiego i udział w tym wzięli wszyscy chętni – mówi Alicja Tarnowska, współorganizatorka i uczestniczka wydarzenia. – Podzieliliśmy się na kilka grup odpowiedzialnych za różne rzeczy. Była grupa graficzna, grupa odpowiedzialna za promocję wydarzenia, za zaproszenia itd. Wspólnie pracowaliśmy na ten nasz sukces. Podczas wydarzenia staraliśmy się jak najbardziej oddać charakter Oscarów hollywoodzkich. Nagrodami były statuetki podobne do tych właśnie hollywoodzkich. Wszyscy byliśmy ubrani w piękne suknie i garnitury. Oczywiście był piękny czerwony dywan na wejściu. Dlatego myślę, że nam się to udało. Mam nadzieję, że innym też się podobało.

CZYTAJ: Pszczele emocje pod lupą lubelskich naukowców [WIDEO]

Wszystkie kategorie nagród dla studentów I stopnia otrzymał film „Maria”. Natomiast na II stopniu wszystkie statuetki zgarnęła drużyna, która promowała Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Nagroda specjalna za promocję aktywności kobiet w nauce powędrowała do produkcji „The Legacy”. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

1.jpg

PB / opr. PrzeG

Fot. Krzysztof Radzki


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist