Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Katy Perry ogłosiła nową płytę

Napisał: on 20-06-2024

Światowa gwiazda popu Katy Perry rozpoczyna nowy rozdział kariery za sprawą „Woman’s World” – pierwszego singla zapowiadającego nową płytę artystki. 

Premiera singla zaplanowana jest na 12 lipca po północy czasu polskiego. Teledysk ukaże się kilka godzin później. Już teraz możemy podziwiać okładkę singla. Autorem jest słynny brytyjski fotograf Jack Bridgland. W sieci jest dostępny fragment „Woman’s World”, pierwszej oficjalnej zapowiedzi nowego albumu Katy Perry.

Presave singla i preorder albumu dostępne są tutaj:
http://katy.to/SaveWW 
http://katy.to/WomansWorld 

Katy Perry ma na koncie 115 miliardów streamów, 70 mln sprzedanych albumów i 143 mln singli. Z takim wynikiem jest jedną z najbardziej dochodowych artystek wszech czasów. Jest jednym z pięciu wykonawców, którzy trafili do elitarnego grona 100 Million Certified Songs w zestawieniu RIAA. Jest także pierwszą artystką w historii RIAA, która ma trzy RIAA Diamond Song Awards – za „Firework”, „Dark Horse” i „Roar”. Niedawno otrzymała czwarte takie wyróżnienie, za „California Gurls” ft. Snoop Dogg.

W piątek 20 września Katy Perry będzie headlinerką wyprzedanego Rock in Rio w Brazylii. Będzie to pierwszy występ gwiazdy na festiwalu w Rio de Janeiro od 2015 roku.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.   


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist