Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

OneRepublic z singlem „Hurt” na ostatniej prostej przed premierą albumu

Napisał: on 08-07-2024

Krążek „Artificial Paradise” ukaże się 12 lipca.

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic udostępnił premierowy singiel „Hurt”. Piosenka znajdzie się na wyczekiwanym przez fanów nadchodzącym albumie „Artificial Paradise”. Wydawnictwo można zamawiać w przedsprzedaży. Jego premierę wyznaczono na 12 lipca.

Nowy album OneRepublic ukaże się niedługo po premierze nagranego z Davidem Guettą hitu „I Don’t Want To Wait”, który od chwili premiery na samym Spotify zgromadził blisko 170 mln streamów na całym świecie i jest obecnie taneczno-elektronicznym numerem jeden w amerykańskich rozgłośniach. Grupa podzieliła się ze światem także singlem „Nobody (from Kaiju No. 8)”, który pojawił się w napisach końcowych znakomicie przyjętego serialu anime „Kaiju No. 8”. Zespół połączył niedawno siły z włoską formacją Meduza i niemiecką artystką Leony, nagrywając „Fire”, oficjalną piosenkę UEFA EURO 2024. Grupa pojawi się na ceremonii zamknięcia turnieju w Berlinie, by wykonać ten utwór na żywo.

19 lipca zespół pojawi się w TODAY, by na specjalnym koncercie zagrać kilka piosenek z nowej płyty oraz uwielbiane przez fanów przeboje.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.   


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist