Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Tribbs z klubowym singlem z kolejnymi zagranicznymi gwiazdami!

Napisał: on 09-07-2024

Artysta stale zaskakuje fanów międzynarodowymi collabami. Teraz prezentuje efekty polsko-brytyjsko-tureckiej współpracy.

Tribbs od początku roku pozostaje najczęściej słuchanym polskim artystą na Spotify i cały czas nie zwalnia tempa, prezentując efekty kolejnych zaskakujących współprac. Producent sięga po nazwiska z zupełnie różnych krajów, gromadząc fanów na wielu światowych rynkach muzycznych, jednocześnie publikując remixy numerów największych międzynarodowych gwiazd, w tym Becky Hill i Meghan Trainor.

W najnowszym singlu „Haunted” Tribbs łączy siły z jednymi z najpopularniejszych DJ-ów na tureckiej scenie klubowej. Arem Ozguc i Arman Aydin to duet producencki znany z wielu hitów, które wykręciły po kilkadziesiąt milionów odsłuchów. Tym razem dołączył do nich KOOLKID – wschodząca gwiazda popu pochodząca z UK. Wspólnie stworzyli taneczny hit, który na pewno wybrzmi tego lata na niejednej imprezie.

Czy Tribbs okaże się być pierwszym polskim producentem, który na stałe zagości na międzynarodowej scenie EDM? Z pewnością ma na to ogromne szanse. Przekonamy się już wkrótce!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland
Fot: Sony Music Entertainment Poland    


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist