Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Sigala rozpoczyna nową erę

Napisał: on 09-07-2024

Światowej sławy brytyjski artysta, DJ i producent powraca z nowym singlem „It’s A Feeling” we współpracy z Trevorem Danielem i 24kGoldn!

„It’s A Feeling” otwiera nowy, odważny rozdział w karierze Sigali – jego brzmienie przeszło sporą metamorfozę, od słonecznego EDM do mocnych rytmów i ziarnistych dźwięków! Dzięki amerykańskiemu piosenkarzowi i tekściarzowi Trevorowi Danielowi oraz raperowi 24kGoldn, euforyczny tekst utworu zestawiony jest z dużymi syntezatorami i szybkimi, oldschoolowymi przerwami tanecznymi. Sigala jest już znany z kawałków o naprawdę zaraźliwej energii, ale tym razem przeszedł samego siebie!

„Jestem podekscytowany, że znów mogę wydawać muzykę. Spędziłem dużo czasu na eksperymentowaniu z różnymi dźwiękami i wpływami w studiu, nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą, nad czym pracowałem. Mam nadzieję, że moi fani uznają, że warto było czekać. Nie mógłbym wystarczająco podziękować im za ich nieustające, lojalne wsparcie. „It’s A Feeling” to czysta energia i pewność siebie. Chciałem zmienić coś w tym utworze, aby wprowadzić euforyczny, letni klimat, ale z ostrzejszym akcentem, który różni się od tego, co jest obecnie dostępne na rynku.”

Z ośmioma singlami w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii, nominacją do nagrody BRIT, siedmioma platynowymi i dziesięcioma złotymi singlami na świecie, 7 milionami sprzedaży w Wielkiej Brytanii, 22 milionami sprzedaży na całym świecie, 4 miliardami odtworzeń audio oraz ponad miliardem wyświetleń wideo. Sigala jest bardziej niż gotowy na swój renesans.

Jego talent do tworzenia wielkich hitów jest niepowtarzalny – widać to już od jego debiutanckiego albumu „Brighter Days”, który był najwyżej notowanym albumem tanecznym 2018 roku. Artysta współpracował już z takimi światowymi ikonami, jak Kylie Minogue, Ellie Goulding czy Becky Hill, a także dostrzegał i pielęgnował nowe talenty, takie jak Caity Base i Talia Mar.

Teraz Sigala wprowadza do swojego brzmienia świeże wpływy. Jego nowa muzyka przerodziła się w najbardziej nowatorskie dzieło w jego dorobku. Artysta już planuje kolejne wydawnictwa, zapowiada się więc naprawdę ciekawy rok!

Trevor Daniel zaczynał jako muzyk tworzący we własnym pokoju – od tamtej pory dotarł do serc milionów. Jego singiel „Pretend” z 2018 roku był pierwszym, który osiągnął milion odtworzeń na Soundcloudzie, a drugi z 2019 roku – „Fallen” – przyniósł mu międzynarodowy sukces, docierając do Top 10 w dziewięciu krajach. Dziś utwór liczy już ponad 1,5 miliarda odtworzeń na Spotify.

24kGoldn to raper z Bay Area, którego melodyjny flow inspirowany jest modą z najwyższej półki. Jego singiel „Valentino” z 2019 roku przyniósł mu platynowy sukces jeszcze przed 18. urodzinami. Od tamtej pory współpracował już z takimi artystami, jak Justin Bieber czy J Balvin.

Źródło: Sony Music Entertainment Poland
Fot: Sony Music Entertainment Poland   


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist