Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Zespół LemON prezentuje nowy album

Napisał: on 24-11-2023

Zespół muzyczny LemON powrócił dziś z najnowszą, długo wyczekiwaną płytą zatytułowaną „PIATKA”. To już piąta studyjna płyta grupy, która zapowiada nową erę ich twórczości. Po prawie siedmiu latach od wydania poprzedniego albumu „Tu”, LemON przygotował dla swoich fanów dzieło, które nie tylko wprowadza świeże brzmienia, ale również przynosi nowe spojrzenie na ich muzykę, co możecie sprawdzić odsłuchując chociażby najnowszy singiel!

„PIATKA” jest pierwszym albumem formacji, który powstał przy współpracy z producentem muzycznym, Bogdanem Kondrackim. To wydawnictwo otwiera nowe brzmienia, eksperymentując z dźwiękami i stylem, zachowując jednocześnie charakterystyczny dla LemON klimat. 

Igor Herbut, wokalista LemON, podkreślił: Ta płyta jest na pewno czymś nowym dla nas jako zespołu. Po raz pierwszy podeszliśmy do współpracy z producentem, Bogdanem Kondrackim, który otworzył moją muzyczną głowę na nowe brzmienia i podejście do muzyki. Mamy nadzieję, że każdy odnajdzie w tym albumie coś dla siebie, cząstkę swojej duszy.

(źródło: NoLekko)


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist