Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Bracia Kacperczyk gościnnie w najnowszym singlu CatchUp’a

Napisał: on 14-12-2023

Choć jest bardzo wszechstronnym twórcą to w ostatnich latach nie rozpieszczał nas jeśli chodzi o solowe dokonania. To się jednak wkrótce zmieni, bo już 15 marca nakładem 2020 label ukaże się drugi studyjny album CatchUp’a. Raper, wokalista i producent muzyczny właśnie zaprezentował singlowy “Łopian”, ogłaszając zarazem preorder krążka o intrygującym tytule “Kuku na muniu”. Gościnnie w nagraniu wystąpili pochodzący z Lublina – bracia Kacperczyk.

Na stronie www.kukunamuniu.store ruszył właśnie preorder „Kuku na muniu”, czyli drugiego studyjnego albumu CatchUp’a. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu i nieco zakochania, czyli… samo życie! Premiera albumu już 15 marca nakładem 2020 label.

(źródło: Revolume)


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist