Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Jędrzej Wise prezentuje trzeci singiel z nadchodzącej płyty. Gościnnie: Ania Leon

Napisał: on 28-12-2023

Jędrzej Wise dał się poznać jako artysta, który w swoich utworach zabiera się za trudne tematy, co miało swój największy wydźwięk w ostatnim singlu pt. “Tabletki” z gościnnym udziałem Błażeja Króla, gdzie brutalnie rozprawił się z tematem zdrowia psychicznego.

Tym razem powraca z czymś lżejszym, z utworem o enigmatycznym tytule “XXX”, który został ozdobiony wymowną okładką singla. Do utworu zaprosił Anię Leon, która konsekwentnie wprowadza swoją dark-popową barwę.

Jędrzej Wise jest artystą bezkompromisowym i koncepcyjnym indywidualistą polskiej scenie muzycznej. Zajmuje się dźwiękiem, wizualem i przestrzenią. Jest malarzem i rzeźbiarzem, a jego prace były wystawiane w prestiżowych galeriach sztuki (m.in. Opera Gallery, The Exhibitionist) oraz domach aukcyjnych (Desa). Muzycznie przecierał swoje szlaki w zespole Dry Forest i The Suns, a obecnie orbituje w kierunku kariery solowej.
W 2022 r. jako J.Wise wydał debiutancki solowy album “Stories”, którego przewodnim motywem są przywiązanie, smutek, nostalgia i walka z własnymi słabościami. Nowy rok ma przynieść nam nową płytę Jędrzeja Wise’a, na której nie zabraknie głośnych nazwisk ze świata muzyki.

(źródło: No Lekko)


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist