Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

David Kushner z premierowym singlem „Hero”

Napisał: on 16-05-2024

Nagradzany platynowymi płytami folk popowy wokalista i songwriter David Kushner wydał nowy singiel. „Hero” ukazało się nakładem Miserable Man Music.

„Hero” to opowieść o akceptacji bólu swojego wewnętrznego dziecka” – mówi Kushner. Piosenka jest przejmującą refleksją dotyczącą relacji międzyludzkich, eksplorującą osobistą narrację przezwyciężania zawirowań w związku. Utwór oddaje surowe emocje i uniwersalną prawdę o tym, że relacje ewoluują. Artysta przedstawił opowieść o bohaterach i złoczyńcach z różnych perspektyw. 

Piosenka trafiła do sieci wraz ze zrealizowanym w charakterystycznym dla Kushnera, filmowym stylu teledyskiem. Klip uzupełnia narrację liryczną, ukazując artystę wchodzącego w interakcję Davida z jego wersjami siebie z dzieciństwa i ponownie przeżywającego traumę z przeszłości. W teledysku Kushner zdaje się akceptować blizny, które ukształtowały jego relację z własną przeszłością. Przesłanie klipu skupia się na tym, że dzieci, którymi kiedyś byliśmy, żyją w nas, ale nie jesteśmy przez nie definiowani.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.  


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist