Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Michael Patrick Kelly na 30 Pol’and’Rock Festival!

Napisał: on 28-05-2024

Irlandzko-amerykańska gwiazda rocka, Michael Patrick Kelly, dołącza do line-upu 30. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Pora przygotować się na niezapomniane wrażenia muzyczne i inspirujące przesłanie pokoju, tolerancji i równości!

Michael Patrick Kelly, znany z takich hitów jak „Beautiful Madness”, „Throwback” i „Blurry Eyes” jest twórcą, który w swojej sztuce doskonale potrafi balansować między artystyczną integralnością, emocjonalnym przesłaniem i pop-rockowymi zabiegami produkcyjnymi. Jego kariera, która zaczęła się od kultowego kolektywu rodzinnego The Kelly Family, obejmuje sprzedaż ponad 20 milionów płyt oraz współpracę z artystami z różnych gatunków muzycznych. Działalność artystyczna M.P Kelly’ego jest dowodem zarówno niezwykłej muzycznej wszechstronności, jak i zaangażowania w aktywizm społeczny. Działający społecznie od wielu lat, podróżuje po całym świecie, budując mosty ponad granicami politycznymi i przeciwko społecznym wykluczeniom – między innymi za pomocą swojego projektu #PeaceBell.

Michael Patrick Kelly nie tylko tworzy muzykę, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako trener w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „The Voice of Germany” i „Sing meinen Song”. Jego charakterystyczny głos obejmujący aż cztery oktawy, charyzmatyczna prezencja sceniczna i autentyczny kontakt z publicznością sprawiają, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie. Podczas ostatniej trasy koncertowej „B.O.A.T.S” (Based On A True Story) obejmującej 55 elektryzujących występów w całej Europie, Michael przyciągnął na swoje występy ponad 300 000 widzów.

Pora przygotować się na niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i energetycznych rytmów! Koncert M.P Kelly’ego będzie wspólną celebracją muzyki, pokoju, tolerancji i równości!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland
Fot: Sony Music Entertainment Poland 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist