Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Imagine Dragons rozpoczynają nowy rozdział singlem „Eyes Closed”

Napisał: on 08-04-2024

Grupa szykuje na ten rok więcej nowej muzyki.

Imagine Dragons wracają potężnym singlem „Eyes Closed” (KIDinaKORNER/Interscope). Zilustrowany enigmatycznym klipem utwór jest początkiem nowego rozdziału w fascynującej historii grupy.

Futurystyczny hymn łączy w sobie elementy alternatywy, rapu, elektroniki i rocka. Zgrabnie napisanemu tekstowi towarzyszy industrialna produkcja. Dan Reynolds szarżuje wokalnie na tle szorstkiego, bazującego na hip-howym rzemiośle bitu doprawionego imponującymi syntezatorami i smyczkami. „Mógłbym to zrobić z zamkniętymi oczami” – deklaruje z pewnością siebie w głosie wokalista.

– „Po przerwie i czasie spędzonym z rodziną i bliskimi, poczułem, że chcę wrócić do dźwięków, które przyniosły nam najwięcej radości, ale spojrzeć na nie z innej strony. Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy wydaliśmy pierwszą płytę. Mimo wszystko niektóre rzeczy zawsze pozostaną takie same” – zauważa Dan Reynolds. – „Znalezienie równowagi między nostalgią a świeżością przynosi mi najwięcej radości podczas nagrywania. Świetnie bawiliśmy się w studiu i mamy nadzieję, że spodoba wam się owoc naszej pracy” – dodaje lider Imagine Dragons.

„Eyes Closed” to dopiero początek tego, co Imagine Dragons przygotowali dla fanów na ten rok. Wkrótce światło dzienne ujrzy więcej premierowej muzyki grupy. 

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o. 


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist