Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist

Metallica rozpala Fortnite

Napisał: on 14-06-2024

Metallica, jako pierwszy zespół w historii gry, dołącza do Fortnite. Koncert „Metallica: Fuel. Fire. Fury” odbędzie się 22 i 23 czerwca, a już dziś gracze mogą skorzystać z kilku trybów gry powiązanych z legendarnym zespołem.

Metallica wystąpiła już na każdym kontynencie w świecie rzeczywistym. Czas na podbój tego wirtualnego. W tym miesiącu legendarna formacja pojawi się w Fortnite.

Metallica jest pierwszym zespołem, który przejmie scenę w Fortnite. Gracze będą mieli do dyspozycji specjalny tryb Metalliki w Fortnite Festival, Battle Royale, LEGO Fortnite, Rocket Racing i wielu innych od 13 czerwca.

W ramach nowego doświadczenia muzycznego w świecie Fortnite, zespół zorganizuje koncerty „Metallica: Fuel. Fire. Fury”, które odbędą się 22 i 23 czerwca. Wybudowane za pomocą Unreal Editor przez studio Magnopus, koncerty „Metallica: Fuel. Fire. Fury” to zupełnie nowy, grywalny koncert, który zabierze graczy przez sześć ulubionych utworów Metalliki. Tematyczny gameplay i intensywność porównalna do tej, jakiej można doznać na występach na żywo, sprawią, że Metallica w Fortnite stanie się niezapomnianym przeżyciem.

22 i 23 czerwca koncert odbędzie dostępny w następujących godzinach – będą to jedyne możliwości, by doświadczyć „Metallica: Fuel. Fire. Fury” na żywo:

Sobota, 22 czerwca:
20:00 czasu polskiego
23:00 czasu polskiego

Niedziela 23 czerwca:
5:00 czasu polskiego
16:00 czasu polskiego
20:00 czasu polskiego
23:00 czasu polskiego

James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Robert Trujillo to twarze czwartego sezonu Fortnite Festival. Fani usłyszą żelazne klasyki takie jak „Enter Sandman”, „Ride the Lightning” i „Master of Puppets”.

Muzycy odwiedzą Fortnite nie tylko, by zagrać wirtualny koncert. Fortnite wprowadza Battle Stage, nowy sposób na współzawodnictwo. Tryb będzie dostępny także po zakończeniu współpracy z Metalliką.

Czwarty sezon Fortnite Festival potrwa do 16 sierpnia.

Przypominamy, że Metallica wystąpi w Warszawie w dniach 5.07 i 7.07 na PGE Narodowym w ramach trasy M72 WORLD TOUR, promującej album „72 Seasons” wydany w 2023 roku. W sobotę, 6 lipca, w ramach METALLICA WARSAW TAKEOVER, odbędzie się szereg wydarzeń specjalnych.

Źródło: Universal Music Polska Sp. z o.o.
Fot: Universal Music Polska Sp. z o.o.   


Radio Freee

Hity non stop na 89.9 FM

Current track

Title

Artist